KİLYOS - GÜMÜŞDERE - KISIRKAYA
KUMSALDA FATBİKE TURLARI

Doğa, Deniz ve Gökyüzünün birleştiği noktada kumda bisikletle geziyoruz.

Kilyos, şehre çok yakın ve bir o kadar da doğanın içinde bir yerdedir.

Fatbike bisikletlerimizle Kilyos sahilinden başlayarak Gümüşdere ve Kısırkaya’ya yapacağımız bisiklet gezilerine herkes katılabilir.

Kumda bisiklet sürmenin keyfini yaşarken araç trafiği, düşme, kaza gibi bir sorun yaşamayacaksınız. Profesyonellik ve kondisyon gerektirmeyen keyifli bisiklet sürüşlerine ailece katılabilirsiniz.

Kumda Bisiklet; FATBİKE

Bisiklette yeni moda; FatBike olarak bilinen lastiklerinin normal bisikletlere göre oldukça kalın olan ve kar, kum gibi zorlu yollarda bisiklet binmeye olanak sağlayan bisikletlerdir.

Fatbike Bisikletler Bizden.

Biker Turkey A Grubu Acente güvencesiyle rehber eşliğinde yapacağımız bisiklet gezilerinde aynı zamanda teknik destek veriyor ve bisiklet sürüş teknikleri konusunda verilen bilgilerle deneyim kazanmanızı sağlıyoruz.

fatbike kilyos.png
at ve fatbike.png

Kumda At Sürüşü: ATLI TUR

İster yeni bir şeyler denemek için yeni başlayan biri olun, ister heyecan arayan deneyimli bir binici olun, belki sadece dinlenmek ve at sırtında nefes kesici manzaraların tadını çıkarmak için harika bir zaman arıyorsanız, size uygun çeşitli binicilik turlarımız var.

Atlarımız mükemmel durumda, iyi eğitimli ve harika zaman geçirmenizi sağlayacak. Turlar için binicilik deneyimi aranmamaktadır.

HER GÜN

3 SAATLİK TURLARDA

FATBİKE BİSİKLET BİZDEN

Katılım Sınırlı Sayıdadır.

Ön Rezervasyon Gerekmektedir.

 

Ferdi veya gurup katılım için başvuru formumuzu doldurun.

İsteğiniz halinde çiftlere veya guruplara özel turlar gerçekleştirebilir,

farklı aktivite taleplerine göre fiyat seçenekleri sunabiliriz.

Başvuru formuna bilmemiz gereken ayrıntıları yazmanız halinde taleplerinize uygun tekliflerimiz başvuru sahiplerine iletilecektir.

IMG-20210416-WA0002.jpg
tursab bikerturkey.png