Berkim Akdevelioğlu İstanbul Bahçelievler.jpg

İSTANBUL / Bahçelievler
Bisiklet Eğitimleri ve Bisiklet Turları
Berkim Akdevelioğlu

Merhaba, ben Berkim...
Bisiklet İnisiyatifi İstanbul Bahçelievler bisiklet eğitmeniyim.
Çağımızda, hepimizin en büyük sorunlarından biri stres ve onun getirisi olan rahatsızlıklar.
Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak için yapılabilecek en güzel aktivite ise bisiklet kullanmak. Bisikletle vakit geçirmenin, zihinsel ve bedensel daha bir çok faydası olduğu da göz ardı edilemeyecek bir gerçek. Bunun yanı sıra bisiklet, birçoğumuzun çocukluk düşü olmuştur. Peki hiç düşündünüz mü? Neden çocukluk düşümüzün peşine takılıp gitmek yerine, kendimizi kapalı ortamlara, havasız alışveriş merkezlerine, basık spor salonlarına kapattık? Büyüdüğümüz için mi? Şehirde yaşamanın getirdiği kalabalık, trafik gibi korkularımızdan mı? Yoksa düşüp yaralanmayı istemediğimiz için mi?
Hayatı boyunca, bunlar gibi bir çok farklı sebeplerle bisiklet sürüşünü hiç deneyimlememiş, denge sorunu ve düşme korkusu yaşayan veya bisiklet sürüş kalitesini arttırarak, ulaşım amaçlı kullanmak isteyenler, kısacası bisikletinin üstünde güven ve keyifle vakit geçirmek isteyen 7'den 70'e herkes için eğitimler veriyorum.
Eğitimlerimi, Bahçelievler çevresinde, Bakırköy Sahili, Çırpıcı Parkı gibi trafiğe kapalı alanlarda veya sizin davet edeceğiniz yerlerde vermekteyim. 12 yaşından küçük kardeşlerimizin kendi bisikletleriyle gelmesini isterken, yetişkinler için yanımda getireceğim, her yaş ve her boya uygun katlanır bisiklet ile eğitimlerimi veriyorum. Düşme, çarpma gibi herhangi bir kaza riski olmaksızın bisiklet ve denge algınızı geliştiriyor, korkularınızı yeniyor ve güvenli bir sürüş keyfi yaşamanızı sağlıyorum. İlk etapta farklı günlere bölünmüş 2-3 saatlik temel eğitimin sonunda, bisikletinizi ulaşım amaçlı kullanmayı istiyorsanız, doğru vites kullanımı, eğimli yollarda sürüş, şehir içi sürüş gibi konularda kendinizi geliştirmenizde de yardımcı oluyorum.
Eğitimlerimizin ardından dilerseniz, Bisiklet İnisiyatifi olarak sizlere sunmuş olduğumuz konaklamalı ve günübirlik turlarımıza da katılabiliyorsunuz. Turlarımız, çeşitli zorluk derecelerinde kategorize edilmiş bisiklet etaplarından oluşuyor. Siz hangi tura katılacağınızı seçtikten sonra, biz bölge şartlarına göre gerekli tedbirleri alarak, güvenliği ön planda tutuyor ve tecrübeli rehberimiz eşliğinde keyifli vakit geçirmenizi sağlıyoruz.
Unutmayın;
"Mutluluğu satın alamazsınız ama bir bisiklet alabilirsiniz."
Haydi, birlikte pedallayalım...

  • Instagram

Telefon: 0555 246 06 34

Bisiklet Eğitimleri

Bugüne kadar hiç bisiklet sürmemiş, denge sorunu yaşayan veya bisiklet sürüş kalitesini ilerletmek isteyenler için Bisiklet Eğitimlerine 7'den 70'e herkes katılabilir.

Tecrübeli Bisiklet Eğitmeni Berkim AKDEVELİOĞLU ile Birebir Özel Dersler.

Küçük egzersizlerle ilerliyor, önce bisiklet algısını geliştiriyor, denge sağlıyor, korkuyu yeniyor ve gerekli teknik bilgilerle kaliteli sürüş gerçekleştiriyoruz.

Yetişkinler için bisiklet bizden, 12 yaşın altında çocuklar için kendi bisikletleri olması gerekiyor.

İster haftaiçi, ister haftasonu – İstediğiniz gün ve saatlerde.

Bir ders ücreti 100 TL dir.

Bir ders süresi 1 saattir.

Tanıtım Filmi

Bisiklet Eğitim Alanlarımız

Deneyim Turları

Temel Bisiklet Eğitimleri sonrasında sürüş kalitesini arttırmak adına Deneyim Turları yapıyoruz.

Siz bisikletle özgürce pedallarken Eğitimciniz size eşlik ediyor.

Trafikten uzakta geniş alanlarda yaptığımız deneyim turları esnasında doğru kalkış ve duruşlar, fren mesafesi, dönüşler, ani fren kontrolü, vitesler, yokuş teknikleri konusunda deneyim kazanmanızı sağlıyoruz. 

İstanbul Bisiklet Turları

Bisiklet Eğitimleri ve Deneyim Turları sonrasında sizler için hazırladığımız bisiklet turlarımıza katılabilirsiniz.

Bisiklet Turlarımızda yine eğitimciniz sizlerin yanında oluyor ve hem rehberlik hem de teknik destek sağlıyor.
 

Bisikletli Tatil

Bisiklet Eğitimleri, Deneyim Turları ve Bisiklet Turları ardından Bisikletli Tatile çıkabilir ve özgürlüğü yaşayabilirsiniz.

Türkiye'nin önemli turizm bölgelerinde Konaklamalı, Rehberli, Teknik Servis, Araç Desteği, Sigorta, A Gurubu Acente hizmetleri ile Butik Bisiklet Turları organize ediyoruz.