top of page

BİSİKLET INFLUENCER

Sosyal medya uygulamaları aracılığı ile bisiklet kullanımında büyük etkiler oluşturuluyor.

İnsanları bisiklete yönlendiren Influencerlar, bireylere bisiklet kültürü kazandırıyor.

Uzman oldukları alanda takipçilerini yönlendirirken onlara birebir eğitim veriyor ve bisiklet gezileri yapıyorlar. Zaten Influencer kelimesinin anlamı olan “Etkileyici”, tam olarak bu kitlenin anlamını karşılıyor.

Bisiklet Influencer, kendi alanında uzman kabul edilen, bisiklet eğitimi veren, bisiklet turları organize eden, bisiklet teknik konularında tavsiyelerde bulunan ekspertiz ve sosyal medya üzerinde istikrarlı takipçileri olan, fikrine güvenilen ve onayları alınan kişi olarak tanımlanıyor.

Bu kişiler sosyal medya üzerinden takipçilerini yönlendiriyor ve onlara önerilerde bulunuyor. Biisiklet deneyimlerini paylaşırken aynı ihtiyaçlara sahip kişilere de yardımcı oluyor.

Günümüzdeki fenomenlere göre çok daha farklı bir yapısı bulunan Bisiklet Influencerlarımız, tamamen sosyal medyada değil, takipçileri ile dışarıda karşılaşabiliyor. Dolayısıyla sosyal medyanın yanı sıra somut çevrede de influencerlar etkiye sahip olabiliyorlar.

Bisiklet Influencer, kendi alanı doğrultusunda yaptığı bisiklet eğitimleri ve bisiklet turlarından kendi kazançlarını elde ediyor.

Bisiklet İnisiyatifi Influencerları tek başına hareket etmiyor. Birçok il ve ilçede yüzlerce Influencerlarımız merkeze bağlı olarak birlikte hareket ediyor. Influencerlar kendi sosyal medya hesabında paylaştığı postlar aynı zamanda Bisiklet İnisiyatifi sayfalarında da paylaşılıyor.

Influencerın çok ünlü olması veya takipçisinin çok fazla olması gerekmiyor. Yalnızca 10 bin takipçiye sahip olan bir influencer, markanın beklentilerine hitap eden bir tarza sahipse 100 bin takipçili hesaba göre daha fazla etki oluşturabiliyor. Bisiklet İnisiyatifi sayfaları tamamen organik takipçidir.

Her bir bisiklet influencer sadece bir bisiklet mağazası ile çalışır ve sadece mağazanın bulunduğu bölgeye ve hedef kitlesine hitap eder.

influencer yaptığı paylaşımlarda bisiklet mağazasını etiketler ve satış yapılmasını sağlar.

Influencerlar genel anlamda mağazaya bağlı olmadan serbest çalışsalar da periyodik zamanlarda mağazaya uğrar, çekimler yapar.

Trendyol gibi ünlü markalar Influencer İşbirliğinde büyük kazançlar elde ettiler. Geleneksel pazarlama ve dijital pazarlamaya göre etkisi daha yüksek olan influencer marketing ile markalar istedikleri Word of Mouth Marketing (ağızdan ağıza pazarlama) etkisine ulaşabiliyorlar.

Bisiklet Influencer mağazalar için büyük fırsatlar yaratabilme gücüne sahiptir. Fakat, mağazanız için bir sosyal medya ajansı seçtiğinizde, kreatif olma adına yapılan yanlış bir paylaşımla bu fırsatları aleyhinize çevirebilirsiniz.

Hiçbir ajansın veya fenomenin takipçi kitlesi ve hedef kitlenin uyumu Bisiklet İnisiyatifi Influencer kadar olamaz, bisiklete özgün içerikler üretemez.

Bisiklet Influencer, takipçilerinin tamamen organik olması sebebiyle etkileşim oranı yüksektir. influencerlar, paylaşımlarında takipçilerinin çoğunu tanıdığı için direkt iletişime geçebiliyor ve bu da etkileşim oranını %50 oranında artırıyor.

Bisiklet Eğitimleri;

7'den 70'e herkes için.Bugüne kadar hiç bisiklet sürmemiş, denge sorunu yaşayanlar için Bisiklet Eğitimleri.Tecrübeli Eğitmenle Birebir, İstenen Gün ve Saatlerde, Özel Dersler. Bisiklet Bizden.Küçük egzersizlerle ilerliyor, önce bisiklet algısını geliştiriyor, denge sağlıyor, korkuyu yeniyor ve gerekli teknik bilgilerle kaliteli sürüş gerçekleştiriyoruz. Birçok il ve ilçede eğitmenlerimiz vardır.

Bisiklet Mağazası ile Çalışma Şekli;

Bisiklet sağlıklı, çevreci, ekonomik ve eğlenceli ulaşım aracı olmasına rağmen günümüz şartlarında bisiklet kullanmayı bilmeyen birçok kişi var. Gerek çocuklar gerek yetişkinlerin içinde uktedir bisiklet kullanmak. 

Bisiklet mağazaları önünden geçen çoğu bisikletlere bakarak iç geçirir ama aynı zamanda bisiklet süremediklerinden, çeşitli korkularından bahseder veya bulunduğu bölgede bisiklet kullanmanın zor olduğunu söyler.

Bisiklet mağazası camında görecekleri "Bisiklet Eğitimi" afişi, bu endişelerine cevap niteliği taşıyacaktır. Bisiklet satışı yanında Bisiklet Eğitimi hizmeti sunulması mağazanın prestijini ve hedef kitlesini arttıracaktır.

Bisiklet Eğitimlerinin çoğalması, bilinir ve kolay erişilebilir olması bisiklet satışlarının artmasında büyük etken olacaktır.

Ayrıca, Bisiklet İnisiyatifi tarafından Bisiklet Eğitimi alan kişiler kendi bisikletlerini almak istediklerinde mağazanıza yönlendirilecektir.

Bisiklet İleri Sürüş Dersleri;

Bisiklet sürmeyi bilen ancak yokuşlar, arazi veya uzun yol, trafikte sürüş gibi konularda zorluk yaşanlara yönelik eğitimler yapıyoruz. Profesyonel Bisiklet Hocalarımız tarafından; Yokuş Çıkış ve Yokuş İniş Teknikleri, Dönüşler, Vites Kullanımı, Fren kullanımı ve Ani Fren teknikleri, Trafikte Bisiklet Kuralları ve Sürüş Teknikleri, Sele ağrısı, sırt ağrısı, kol ve bacak ağrısı yaşamamak için gerekli teknikler, Gurup Sürüş Teknikleri, Bisiklet İşaretleri, Bisiklet Bakımı, Lastik Değiştirme, Fren, Zincir, Vites Sorunları, Performans, Nabız ve Nefes Kontrolü, Yorulmadan Keyifli Bisiklet Sürüş Teknikleri, Bisiklet kıyafetleri ve gerekli donanım özellikleri, Uzun bisiklet yolculuğu için gerekenler, Bisiklet çeşitleri, yol ve amaca uygun bisiklet seçimi, Yağışlı havalar, sıcak ve soğuk havalarda bisiklet sürüş şekilleri, Kazalardan Korunma ve Kaliteli Düşüş Teknikleri… Bu ve buna benzer gerekli teknikleri öğretiyoruz. 

Bisiklet Mağazası ile Çalışma Şekli;

Bisiklet Mağazalarından bisiklet alanların çoğunluğu bu gibi teknik konuları bilmemeleri gayet doğaldır. Özellikle yanlış vites geçişleri ile çapraz zincir kullanımı bisiklet arızalarını arttırıyor... Yanlış sele ayarı bisiklet sürüşünü zorlaştırıyor... Lastik şişirmesini bilmek bile basit ama önemli konulardır.

Bisiklet Mağazası çalışanlarının bu konuları kısa sürede anlatabilmeleri mümkün değildir. Bisiklet Mağazasından alınan her bisikletin farklı özellikleri vardır; Katlanır bisikletin açılıpı kapanma yöntemi, Şehir bisikleti, Yol bisikletleri ile Dağ bisikletinin kullanımı, sürüş teknikleri değişebilir. Bisiklet Mağazası tarafından satın alınan bisikletin teknik özelliklerini, kullanım şeklini, basit bakımlarını anlatacak bir eğitim programı olması mağazanın prestijini ve satış yöntemlerini arttıracaktır.

Bisiklet Deneyim Turları;

Yeni bisiklet almış veya bisiklet sürmeyi yeni öğrenen, bisiklet sürüş kalitesini ilerletmek isteyen herkesin katılabileceği rehberli ve güvenli bisiklet turlarımızdır. 

Bisiklet Deneyim Turlarımız, eğitmen hocalar nezaretinde hem gezi hem eğitim amaçlıdır. 

Deneyim turlarımızda bisiklet sürüşü ile birlikte sosyal bir aktivite olarak keyifli zaman geçireceği ortam sağlıyoruz. 

Bisiklet turumuz esnasında sıkça molalar veriyoruz ve turumuzu genellikle bir kafede sonlandırarak bisiklet etrafında sohbet ediyoruz.

Bisiklet Mağazası ile Çalışma Şekli;

Bisiklet Mağazanıza özel, mağaza adını taşıyan ve mağaza müşterilerinizin katılacağı deneyim turları organize ediyoruz.

Bisiklet Deneyim Turları ile müşterileriniz satınaldıkları bisikletleri deneyimleme fırsatı bulacak, bisikletini kullanabileceği sosyal bir çevre edinecek, bisikletinde ihtiyaç duyacağı aksesuarlar ve gerekli ekipmanların farkına varacaktır.

Mağazanıza özel Bisiklet Deneyim Turları sizin bulunduğunuz bölgeye en uygun alanda ve size uygun gün ve saatlerde periyodik sürekli yapılacaktır.

Deneyim Turlarında fotoğraf ve videolar çekilecek sosyal medya paylaşımları yapılacaktır.

Bisiklet Ekspertiz;

Kişiye özel doğru bisiklet seçimi, bisiklet alımında danışmanlık. Bisiklet sağlıklı, sportif, ekonomik, eğlenceli ulaşım aracıdır ama yanlış bisiklet seçimi ile bisiklet eziyet verici hale gelebilir. Ucuz diye alınan bisiklet daha fazla masraf çıkarabilir. Spor yapacağım diye sakatlanmalara maruz kalınabilinir. Ancak doğru bisiklet seçimi ile güvenli ve keyifli sürüşler yapılır. 

"Hangi bisiklet daha iyi, hangisini almalıyım?" gibi sorularla çok karşılaşıyoruz. Yeni bisiklet almak isteyenler internet ve diğer reklamlardan çok fazla etkileniyorlar. Elbette herkes bisikletin teknik özelliklerini, kullanılan malzeme, ekipman gibi özellikleri bilmesi mümkün değil. 

Bisiklet almaya karar vermeden önce şu soruların cevaplanması gerekiyor; Bisiklette Amacınız: Hafta sonları sahil kenarında dolaşmak mı? yoksa şehiriçinde ulaşım amaçlı işe gidip gelmek için mi? Bisikletinizi nerede hangi yol şartlarında kullanacaksınız: Oturduğunuz ev sahil kenarında düz alanda olabilir veya çok yokuşlu bir bölgededir. Boy, Kilo ve fiziksel yapınız. Boy ölçüleri aynı olsa bile kişiye göre ayak iç boyu ve kol uzunluğu gibi fiziksel yapılar değişebilir.  Kişisel talepler: Rahat sele, Kelebek Gidon, Disk Fren, Sepet, Heybe vs… gibi taleplerinize göre bisiklet modelleri değişiklik gösterebilir. Bütçe: Belirlediğiniz bütçe oranları içerisinde sizin temel ihtiyaçlarınız gözönüne alınarak bisikletiniz tespit ediliyor.

Bisiklet Expertiz öncelikle Bisiklet Eğitimlerine katılan ve yeni öğrenen kişilerin doğru bisiklet seçimi yapmasını sağlar. Kişi expertiz tarafından bisiklet temin etmesi halinde bisiklette yaşanabilecek her türlü sorun için yardım alabilecektir.

Bisiklet Mağazası ile Çalışma Şekli;

Bisiklet internetten resmine bakılarak alınamaz hele marketlerden hiç alınamaz. İnternet ve medya gücünü kullanan büyük marketler halkı yanıltıyor. Çünkü bisikleti görmeden, incelemeden ve vucüt yapınıza uygunluğu test edilmeden bisikletin nasıl olduğu anlaşılamaz.

Bisiklet Mağazalarında da, müşterilerin bisikletleri deneme şansı bulunmuyor. Fabrikadan gelen bisikletlerin kurulumu yapılmadığı ve uygun alan olmaması sebebiyle müşteri bisikleti denemeden almak zorunda kalıyor. Bazı satıcıların elinden çıkartmak istedikleri bisikletlerin müşteriye hiç uygun olmamasına rağmen sattıkları da biliniyor.

Bisiklet Ekspertiz müşteri ile mağaza arasında tarafsız gözlemci olarak iki tarafında çıkarlarını gözetmektedir.

Avrupada bisikletin kısa sürede yaygınlaşmasında bisiklet üreticilerinin teşvik edici promosyonları, sosyal projeleri, ARGE çalışmaları, halkın taleplerine cevap vermeleri etkin olmuştur. Oysa ki ülkemizde bugüne kadar bisiklet üreticileri ve satıcılar ARGE çalışmalarına önem vermediler.

Türkiye’de ilk ve tek “Bisiklet Expertiz” Hizmeti Bisiklet İnisiyatifi tarafından verilmektedir.

Bisiklet Ekspertizlerimiz aynı zamanda Bisiklet Eğitmenlerimizdir.  Bisiklet sürmeyi öğreten hocaları elbette o kişiye en uygun bisiklet modeline karar verebilir.

Bir çok bölgede uyguladığımız bu sistem bisiklet mağazalarının iş yükünü azaltıyor, potansiyel müşteri kazandırıyor, prestij, güven ve tanıtım desteği getiriyor.

Bisiklet Turizmi;

Bisiklet Turlarımız Blue Cat Travel acente hizmetleri ile sunulan, Günübirlik veya Konaklamalı, Bisiklet, Rehberlik, Teknik Destek, Sigorta, Ara Transferler Dahil Tüm Acente Hizmetleri ile Sunulan Sınırlı Sayıda Katılımla Gerçekleştirilen Butik Turlardır. Bisikletlerimiz tur rotasına uygun olarak tasarlanmış ve kişinin yapısına uygun seçebileceği kaliteli bisikletlerdir. Bisiklet Turlarımız Rehberlidir, Teknik Destek ve Sigorta Hizmetleri Sunuyoruz.

Bisiklet Turizmi olarak yaptığımız bisiklet turları ile Bisiklet Gurupları ve Derneklerin yaptığı turlar veya festivallerle karıştırılmamalıdır. Bisiklet Turizmi ile verilen hizmetler ücretlidir ve tüm prosedürler yerine getirilmektedir.

İstanbul – İzmir – Ankara gibi büyük şehirlerde günübirlik kültür turları, Ege, Akdeniz gibi tatil bölgelerinde otel konaklamalı, Karadeniz ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde uzun süreli turlar yapıyoruz.

www.bluecattravel.com sitemizden inceleyin

Bisiklet Mağazası ile Çalışma Şekli;

Bisiklet turlarımız acente düzeyinde yapılan ticari faaliyetler olması sebebiyle bisiklet mağazaları ile yürüttüğümüz işbirliği de firmanıza ticari kazanç sağlayacaktır. Bisiklet turlarının fiyatlandırması verilen hizmetlere, kişi sayısı, tarihler gibi etkenlerle değişkenlik göstermektedir. Bölge şartları, tur şekli, katılımcı profiline göre bisiklet modelleri değişmektedir. Yaptığımız turlarda bölge esnafından hizmet satın almayı tercih ediyoruz.

Bu konudaki detaylar bisiklet mağazasının bulunduğu bölge ve sunulan hizmetlere göre değişmektedir.

Sosyal Medya İçerik Ortaklığı;

Sosyal medyanın ve dijital pazarlamanın bu kadar geliştiği bir ortamda sosyal medya içeriği oldukça etkili bir reklam taktiğidir. Sosyal Medya Hesapları açmak çok kolaydır ama içerik üretmek oldukça önemli bir iştir. Sosyal medya içerikleri aynı zamanda, arama motorlarında üst sıralarda çıkmayı da etkiler. Güçlü içerik paylaşmak da sosyal medyayı iyi tanımak, kullanıcılar hakkında doğru bilgilere sahip olmak, farklı mecralarda sürekli içerikler üretmek gibi pek çok etkenle alakalıdır.

Özellikle “Bisiklet” konusunda hangi reklam ajansı, ne kadar büyük ne kadar kurumsal olursa olsun… bizim kadar etkili içerik üretimi ve doğru hedefe ulaşma şansı yoktur. Sosyal medya içeriği oluşturmak çok zaman alan ve araştırma yapmayı, güncel bilgileri sürekli takip etmeyi, fotoğraf ve video çekimleri gerektirir.

Bisiklet İnisiyatifi tüm il ve ilçelerde oluşturduğu ekip arkadaşları ile birlikte gerçekleştirdiği “Sosyal Medya İçerik Ortaklığı” sayesinde tek merkezden oluşturulan içerikler aynı anda ve aynı hashtaglerle yüzlerce hesapta paylaşılıyor. Bu sayede hedef kitlenin dikkati çekiliyor ve etkileşim artırılıyor. Aynı zamanda birçok hesaptan güncel hashtagler yüksek etkileşim getirir. Uzun vadede trafik sağlayacak içerikler paylaşıyoruz. Çünkü zaman aşımına uğrayacak nitelikte içerikler zamanla firmaya katkı sağlamamaya başlar.

Dikkat!: Bu işleyiş Sosyal Medya Fenomenliği Değildir! Milyonlarca kişiye ulaşacak iddiası değildir!... Doğru kitleye doğru mesaj iletilmesi ile hızlı geri dönüşüm alınarak gereksiz bütçe harcanmamasıdır. Bisiklet İnisiyatifi ekibi ideal hedef kitlesine hitap etmektedir. Bu sayede potansiyel müşterilere ulaşmak daha kolay olur ve firma yüksek satış elde eder. İçerikler yalnız metin olarak değil, görsel ve videolarla zenginleştirilip paylaşılır. Sosyal medya içerikleri, bir markanın görünürlüğünü ve başarısını artıran en önemli etkenlerden biridir.

İpekyolu Bisiklet Rota Ağı;

İpekyolu Çin’den başlayarak Anadolu ve Akdeniz aracılığı ile Avrupa’ya kadar uzanan ve dünyaca ünlü ticaret yoludur.  İpek Yolunun dünya tarihindeki en önemli rolü, Doğu ile Batının arasındaki kültürel köprüyü sağlamış, medeniyetler birbirleriyle daha derin iletişim kurmuşlar. İpekyolu Bisiklet Rotaları, kültürlerin, kardeşliğin, barışın, sanatın, fikirlerin, bilimin, dinlerin, bilgeliğin geçtiği bir yoldur…

Türkiye, Asya ve Avrupa arasında bir köprü konumundadır. Mevcut EUROVELO Projesini Destekliyor ve Avrupa Bisiklet Rotalarını Asya Kıtasına Bağlamak Amacıyla EURASİA VELO Projesine Hayat Veriyoruz.

İpekyolu Bisiklet Rota Ağı bisikletliler için güvenli geçiş rotaları oluşturmak, kültürel, coğrafi, tarihi özellikleri bulunan yerleri bisikletle gezilebilmelerini sağlamak, rehberlik, teknik destek, konaklama, yiyecek, sağlık, emniyet gibi hizmetlerle turizme yönelik tur paketleri oluşturulması sağlanıyor.

İl İl, Türkiye Bisiklet Rotaları; Her ilimizin bisiklet rotalarını oluşturuyoruz veya oluşturulmuş bisiklet rotalarını İpekyolu Bisiklet Rota Ağına dahil ediyoruz. Mobil uygulama, akıllı telefon, tablet bilgisayar ve akıllı saat gibi mobil cihazlarda çalışması için özel hazırladığımız bisiklet rotaları uygulama yazılımı hazırlıyoruz.

Çin Devleti tarafından gündeme getirilen “Bir Kuşak Bir Yol” projesi günümüzde büyük önem kazanmıştır. 150 ülkenin dahil olduğu bu projede Türkiye önemli yer tutuyor.

Bisiklet İnisiyatifi tarafından yürütülen İpekyolu Bisiklet Rota Ağı çalışmasında her bölgeden bisiklet mağazaları, bisiklet tamir bakım ve servislerle işbirliği yürütülmektedir.

Bisiklet İnisiyatifi Ekibi;

Tüm il ve ilçelerde oluşturmayı hedeflediğimiz ekibimize Bisiklet Eğitmenliği, İleri Sürüş Teknikleri, Bisiklet Rehberliği, Bisiklet Ekspertiz, Sosyal Medya Yönetimi, Fotoğraf / Kamera, İçerik Üretimi gibi birçok alanda eğitimler veriyoruz.

TEKLİF:

Yukarıda bahsi geçen çalışmalar birçok il ve ilçede bulunan Bisiklet İnisiyatifi ekibi tarafından yürütülmektedir. Her bir ekip üyesi Bisiklet Eğitmeni, Bisiklet Rehberi, Bisiklet Ekspertiz, Sosyal Medya İçerik Üreticisi olarak kendi bölgesinde kendi çalışmasını yürütmektedir. Her bir ekip üyesi kendi bölgesinde bulunan Bisiklet Mağazası ile işbirliği yürüterek hem kendi hem de bisiklet mağazasının çalışmasını kolaylaştırıyor, hedef kitlesini büyütüyor, satışı arttırıyor, reklam tanıtım faaliyetleri yürütüyor.

Bisiklet İnisiyatifi tek bir bisiklet firmasının sponsorluğu altında hareket etmek yerine, bir çok bölgede ve bir çok farklı yerel esnafla hareket etmeyi tercih ediyor. Bisiklet Mağazasının bulunduğu yerel bölgede küçük bütçelerle yapılan reklamlar, farklı il ve ilçelerde bulunan ekip üyelerinin ortak hareketi sonucu büyük bir reklama dönüşüyor.

Bisiklet Eğitimi, Bisiklet Turları gibi hizmetler ücretlidir. Eğitimlere ve turlara katılan kişiler tarafından ödenen ücret karşılığında ekip arkadaşımız kendi kazancını sağlamaktadır. Bisiklet Mağazası yukarıda bahsi geçen faaliyetler için ek iş gücü harcamıyor, eleman tutması gerekmiyor, internet ve diğer medya reklamları için ajanslara yüklü para ödemesi gerekmiyor.

Bisiklet Influencer Avantajları:

1. Bilinçlendirme: Influencer'ların geniş bir takipçi kitlesi olduğu için, bisiklet kullanımıyla ilgili bilinçlendirme yapabilir ve bunun faydalarını ve önerilerini paylaşabilirler. İnsanların bisikletin çevresel, sağlık ve ekonomik faydaları hakkında daha fazla bilgi edinmelerine yardımcı olabilirler.

2. İlgilileri bir araya getirme: Influencer'lar, bisiklet tutkunlarını aynı platformda bir araya getirerek topluluk hissini artırabilirler. Bu, bisiklet kullanıcıları arasında deneyim ve bilgi paylaşımını teşvik edebilir ve yeni insanlarla tanışmalarını sağlayabilir.

3. Ekipman ve marka önerileri: İnfluencer'lar, bisiklet ekipmanları, markalar ve aksesuarlar konusunda tavsiyelerde bulunabilir. Bisiklet kullanıcılarının doğru ekipman ve markaları seçmelerine yardımcı olabilir ve olumlu bir alışveriş deneyimi yaşamalarını sağlayabilir.

4. Motivasyon ve ilham verme: Sosyal medya influencer'ları, bisiklet kullanıcılarını motive edebilir ve yeni başlayanlara ilham verebilir. İlham veren hikayeler, başarılar ve kişisel deneyimler paylaşarak bisiklete binme tutkusunu artırabilir ve insanları aktif olmaya teşvik edebilirler.

5. Evrensel ulaşım savunuculuğu: Bisiklet kullanımı, çevre dostu ve sürdürülebilir bir ulaşım seçeneği olarak da teşvik edilebilir. Influencer'lar, bisiklet kullanımının şehirlerde ve toplumda daha fazla desteklenmesi gerektiği konusunda bilinç oluşturabilir ve bisiklet dostu politikalara destek sağlayabilirler.

6. Tüketici etkileme: Influencers, takipçileri üzerinde etkili olabilir ve onları belirli bir bisiklet markası veya etkinliği denemeye teşvik edebilir.

7. İçerik oluşturma: Bisiklet markaları veya etkinlikleri için özgün ve yaratıcı içerikler oluşturarak, markaların veya etkinliklerin sosyal medyada daha fazla paylaşılmasını sağlayabilirler.

8. Satış artışı: Influencers'ın takipçileri üzerindeki etkisiyle, bisiklet markalarının satışlarını artırabilirler.

* İnfluencer Mağazaya Angaj Olur

* Mağaza adına özel hazırlanan Bisiklet Eğitimi, Bisiklet Turları hakkında A3 ebadında afişimizi mağazaya asıyoruz.

* Mağazaya özel sosyal medya paylaşımları hazırlıyoruz. Belirlediğiniz bütçeyi tamamen reklama yatırıyoruz.

* Bir tarafı Bisiklet Eğitimi diğer tarafı mağaza reklamı olan elilanları hazırlıyor ve sokakta dağıtıyoruz.

* Reklam sonucu gelen öğrencilerin bisiklet almak istemesi halinde mağazaya getiriyoruz. Bisiklet Ekspertiz hizmeti ile bisiklet satışı artmasını sağlıyoruz.

* Sosyal Medya paylaşımları için mağaza içi ve dış mekanlarda fotoğraf ve video çekimleri yapıyor, videolar, görseller hazırlıyor hem kendi hesaplarımızda hemde mağaza hesaplarında paylaşıyoruz.

* www.bisikletinisiyatifi.com  websitemizde mağazanıza özel sayfa açıyoruz. Yüksek trafiğe sahip websitemizde, Blog bölümümüzde, Youtu.be sayfamızda, Facebook ve İnstagram Sayfalarımızda mağaza videolarını paylaşıyor, tüm paylaşımlarda mağazayı etiketliyoruz.

* Hazırladığımız video ve görselleri mağazaya iletiyoruz, mağaza istediği kadar bu video ve postları kendi sayfalarında kullanabiliyor.

* Mağaza müşterilerine özel bisiklet turları düzenliyor, mağaza müşterilerine özel indirim yapıyoruz.

* İpekyolu Bisiklet Rota Ağında Bisiklet Mağazası teknik istasyon olarak dahil ediyoruz.

Bu çalışmaya dahil olmak için aşağıdaki formu doldurun, kısa sürede telefonla dönüş yapacağız.

BİSİKLET INFLUENCER

Başvuru Formu

 

Kısa Sürede Dönüş Yapacağız

bottom of page