Günübirlik
SARIYER BOĞAZ YOLU BİSİKLET TURLARI

İstanbul Boğazı ya da tarihî ismiyle Bosporus, Asya ile Avrupa kıtalarını birbirinden ayıran ve Marmara Denizi ile Karadeniz'i birbirine bağlayan bir boğaz ve uluslararası su yoludur.

Boğaziçi'nin mimari yapısı Bizans döneminde kıyılarda kurulan balıkçı köylerindeki basit evlerle biçimlenmeye başlamıştır. Osmanlı döneminde kıyılara kondurulan yalılar ise Boğaziçi mimarisinin en seçkin örneklerinden olmuş ve yıllar boyunca İstanbul Boğazı ile özdeşleşmiştir.

İstanbul'un sayısız tarihi değerinin yanı sıra doğasının güzelliğini de gözler önüne seren Sarıyer, şehre gelen turistlerin ziyaret ettiği noktaların başında geliyor.

İstanbul Boğazı'nın hoş manzarası eşliğinde keyif veren bisiklet yolculuğu bir ayrıcalıktır.

Turlarımızda, Bisiklet araçtır, amaç değil.

Bizce bisiklet, bulunduğumuz yerin tüm çevresel şartlarına temas etme becerisi kazandıran yegâne araçtır. Bisiklet Gezileri hayata farklı bakış için harika bir yoldur. Bisiklet, inanılmaz deneyimler sunar ve birlikte yeni bir dünya keşfetmek için büyük fırsatlar verir.

Bisiklet turlarına ailece katılmak isteyenler, bisiklet sürüş tekniklerini ilerletmek isteyenlere göre hazırladığımız bisiklet turları herkesin katılabileceği seviyededir. Kendi bisikletiniz olması gerekmiyor, bisikletler bizden hem de eğitmen rehberler eşliğinde.

rumeli bisiklet.png
sariyer bisiklet turu 2.png

Fiyata Dahil Olanlar

- Biker Turkey Bisiklet Rehberliği

- Kaliteli Bisikletler

- Teknik Destek

- Seyahat Sigortası

- Kolay Seviye, Hafif Tempoda Çevre Gezileri

HERGÜN

Katılım Sınırlı Sayıdadır.

Ön Rezervasyon Gerekmektedir.

 

Gurup veya ferdi katılım için başvuru formumuzu doldurun.

İsteğiniz halinde çiftlere veya guruplara özel turlar gerçekleştirebilir,

farklı aktivite taleplerine göre fiyat seçenekleri sunabiliriz.

Başvuru formuna bilmemiz gereken ayrıntıları yazmanız halinde taleplerinize uygun tekliflerimiz başvuru sahiplerine iletilecektir.

IMG-20210416-WA0002.jpg
tursab bikerturkey.png