Antalya Muratpasa Ozan Ünlü.jpg

ANTALYA / Muratpaşa
Bisiklet Eğitimleri ve Bisiklet Turları
Ozan ÜNLÜ

Merhabalar, Bisiklet İnisiyatifi Antalya Muratpaşa Eğitimcisi olarak sizlerle birlikteyim. 

Bisiklet Özgürlüktür “ sloganı ile 7 den 70'e herkese bisiklet sürmeyi öğretmek ve bu sayede geleceğimiz için daha yaşanılır bir dünya bırakmak ve de daha sağlıklı yaşayabilmek adına  çalışmalarıma durmaksızın devam etmekteyim.

Hiç bisiklet kullanmamış kişiler için temel eğitim ile çalışmalarımıza başlıyoruz. Temel eğitim ile sürüşe geçiş yaptıktan sonra ileri seviye sürüş eğitimleri ile sizi bir üst seviyeye taşıyorum ve rahatlıkla hemen her koşulda bisiklet sürebilir duruma geliyorsunuz. Mevcut durumda bisiklet sürmeyi biliyorsanız direk olarak ileri seviye sürüş eğitimleri ile başlangıç yapabilirsiniz. Sonrasın da ise deneyim turlarımız ve turistik turlarımız sizleri bekliyor olacak. Türkiye’nin birçok şehrinde görülmeye değer yerlerde sizler için hazır rotalarımıza sayısı gün geçtikçe artan yeni rotalar ekliyoruz.

Siz yeter ki bisiklet sürmeyi isteyin. Öğrenmekten turlara uzanan yolculukta beraber yol alacağız.

  • Instagram
  • Facebook Sosyal Simge
  • YouTube Sosyal Simge

Bisiklet Eğitimleri

Bugüne kadar hiç bisiklet sürmemiş, denge sorunu yaşayan veya bisiklet sürüş kalitesini ilerletmek isteyenler için Bisiklet Eğitimlerine 7'den 70'e herkes katılabilir.

Tecrübeli Bisiklet Eğitmeni Ozan ÜNLÜ ile Birebir Özel Dersler.

Küçük egzersizlerle ilerliyor, önce bisiklet algısını geliştiriyor, denge sağlıyor, korkuyu yeniyor ve gerekli teknik bilgilerle kaliteli sürüş gerçekleştiriyoruz.

Yetişkinler için bisiklet bizden, 12 yaşın altında çocuklar için kendi bisikletleri olması gerekiyor.

İster haftaiçi, ister haftasonu – İstediğiniz gün ve saatlerde.

Bir ders ücreti 100 TL dir.

Bir ders süresi 1 saattir.

Eğitimlerden Kareler

Bisiklet Eğitim Alanlarımız

Deneyim Turları

Temel Bisiklet Eğitimleri sonrasında sürüş kalitesini arttırmak adına Deneyim Turları yapıyoruz.

Siz bisikletle özgürce pedallarken Eğitimciniz size eşlik ediyor.

Trafikten uzakta geniş alanlarda yaptığımız deneyim turları esnasında doğru kalkış ve duruşlar, fren mesafesi, dönüşler, ani fren kontrolü, vitesler, yokuş teknikleri konusunda deneyim kazanmanızı sağlıyoruz. 

Bisikletli Tatil

Bisiklet Eğitimleri, Deneyim Turları ve Bisiklet Turları ardından Bisikletli Tatile çıkabilir ve özgürlüğü yaşayabilirsiniz.

Türkiye'nin önemli turizm bölgelerinde Konaklamalı, Rehberli, Teknik Servis, Araç Desteği, Sigorta, A Gurubu Acente hizmetleri ile Butik Bisiklet Turları organize ediyoruz.